slide-3.jpg
 

Logopeda - Psycholog - Integracja Sensoryczna - Autyzm terapia

Centrum Terapii i Rozwoju LOGOLEKCJE to prywatna poradnia terapeutyczno – edukacyjna z siedzibą na Warszawskim Bemowie.

Nasza placówka powstała w 2005 roku jako gabinet logopedyczny. Dziś posiadamy gabinety logopedy, psychologa, oraz obszerną salę wyposażoną w specjalistyczny sprzęt do prowadzenia zajęć Integracji Sensorycznej i rehabilitacji ruchowej.

Gabinety przystosowane są do prowadzenia terapii indywidualnej lub grupowej. Nasi podopieczni to dzieci w normie rozwojowej, jak również dzieci z Autyzmem, zesp. Aspergera, zesp. Downa i innymi zaburzeniami rozwoju. Zajmujemy się diagnozą i terapią logopedyczną, psychologiczną i Integracji Sensorycznej.

W pracy z Autyzmem i innymi zaburzeniami, naszym celem jest ogólny rozwój dziecka. Program terapii przygotowany przez naszych specjalistów, dostosowywany jest indywidualnie do każdego pacjenta.

Zależy nam na jakości prowadzonych zajęć, dlatego wszyscy nasi terapeuci są absolwentami wyższych uczelni (APS, Uniwersytet Medyczny). Posiadający jednocześnie duże doświadczenie zawodowe. Zajęć nie prowadzą studenci.

Na miejscu mamy kącik kawowy, gdzie każdy rodzić będzie mógł napić się kawy i wygodnie spędzić czas.

Nasza Poradnia ściśle współpracuje z Fundacją „Zdążyć z Pomocą”. Jesteśmy Grupą Zadań OPP, dzięki temu mamy możliwość zbiórki pieniędzy z darowizn i 1%.

 


 

Centrum Terapii i Rozwoju LOGOLEKCJE świadczy również usługi dla Przedszkoli. Niepublicznych, oraz innych Niepublicznych Placówek Edukacyjnych z zakresu logopedii i glottodydaktyki. Dzięki profesjonalnemu podejściu do wykonywanej pracy jesteśmy w wielu warszawskich Niepublicznych Przedszkolach i Placówkach Edukacyjnych.

 


 

W naszej placówce istnieje możliwość realizacji zaleceń orzeczeń psychologiczno-pedagogicznych, dla dzieci i młodzieży posiadających orzeczenia do kształcenia specjalnego.

Prowadzimy zajęcia szkoleniowe i warsztatowe dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności z zakresu emisji głosu.

Pracujemy 6 dni w tygodniu.


 

Zapraszamy!!

 

 

 

DSCN9152   DSCN9149  DSCN9154

 

 

DSCN9157  DSCN9155

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 DSCN9139  DSCN9128

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Centrum Terapii i Rozwoju LOGOLEKCJE specjalizuje się w rehabilitacji i terapii dzieci i dorosłych. Nasi specjaliści oferują diagnozę i terapię integracji sensorycznej, psychologiczną, logopedyczną dla dzieci z upośledzeniem i dla dzieci w normie rozwojowej. W naszej ofercie jest również trenig słuchowy dr Johansena, masaże Wilbargera i NDT Bobath. Oferujemy szkolenia z emisi głosu prowadzone przez dyplomowanego aktora. Wszystkie nasze gabinety wyposażone są w specjalistyczny sprzęt terapeutyczny i rehabilitacyjny. Pracujemy 6 dni w tygodniu. Nasi terapeuci cechują się profesjonalnym i rzetelnym podejściem do pacjenta. Wszystkich chętnych zapraszamy do naszego Centrum Terapii przy ulicy Kaden-Bandrowskiego 1 na osiedlu Bemowo w Warszawie.